63 25 Augustus 1949. Voor de rechtvaardiging van een beslissing moqen wii deze motieven hierbij nogmaals herhalen. Het stedelijk karakter, de hoge levensstandaard, voortgaande uitbrei- ding der gemeente met daaraan verbonden bijzondere bemoenngen, aanwezigheid van meerdere bedrijven waardoor vanzelf de gemeentelijke bemoeiïnqen van groter omvang zijn, terwijl voorts het bijzonder karakter van de gemeente een punt van betekenis is. A1 deze motieven gelden nog in onverminderde mate. Laatstehjk hebben Gedeputeerde Staten zich in 1946 nog op het standpunt gesteld, dat er alle aanleidinq bestond om onze gemeente hoger te classificeren dan uitsluitend naar het aantal inwoners. Immers, te rekenen met mgang van 1 October 1944 werd, met alqemene mstemming van uw Raad, het salaris van de secretaris bepaald op hetzelfde bedrag als gold voor de in de regehng afzonderlijk genoemde gemeenten Alkmaar Jjussum, HaarlemmermeerDen Helder en Zaandam." len aanzien van de classificatie der gemeente zijn secretaris en ontvanger steeds gelijk behandeld. Wij achten geen reden aanwezig dat in dit opzicht nu een ander standpunt wordt ingenomen en dat het aan- gehaalde besluit van Gedeputeerde Staten niet wordt bestendigd. Indeling der gemeente in klasse 13 komt ons daarom redelijk voor. Wij stellen U mitsdien voor aan Gedeputeerde Staten te adviseren dienovereenkomstiq te besiuiten. Heemstede, 11 Augustus 1949. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent, l.b. De secretaris, N. Vos. Behoort bij de notulen van de raad der gemeente rleemstede, van 25 Augustus 1949. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 19