71 29 September 1949. VERHUUR VOORMALIG KOETSHUIS AAN DE GLÏPPERWEG. Aan de Raad, Zoals U bekend is heeft de Rijkswaterstaat als maga- zijn en werkplaats ten behoeve van het onderhoud van de Rijksweg in gebruik het oude gebouwtje gelegen aan de Herenweg tegenover de Kerklaan. De verdwijning van dit gebouwtje is niet alleen uit aesthetisch oogpunt zeer gewenst, maar voor verbreding van de Herenweg zelfs noodzakelijk. De Directie van de Rijkswaterstaat is het met deze zienswijze volkomen eens en daarom ook gaarne bereid mede te werken haar magazijn enz. over te brengen naar een andere op een geschikt punt gelegen plaats. Verschillende met de Directie van de Rijkswaterstaat gevoerde besprekingen hebben tot resultaat gehad, dat bedoeld magazijn en werkplaats kunnen worden onder- gebracht in het voormalige koetshuis van Meer en Berg. De Rijkswaterstaat is bereid de onderhoudswerken en eventueel nodige verbouwingen, uiteraard behoudens de vereise vergunningen, voor zijn rekening te nemen, mits de huur onzerzijds niet eerder kan worden beëindigd dan 31 December 1969 en de huurprijs wordt bepaald op f 1.per jaar. Vanzelfsprekend zullen nog nadere voorwaarden aan de verhuur worden verbonden. Wij zijn van mening, dat op de wijze als boven is aangegeven een belangrijke verbetering van de Heren- weg tot stand kan komen, terwijl door het behoud van een magazijn en werkplaats een goed onderhoud van die weg verzekerd blijft. Onder mededeling dat het bestaande gebouwtje, na het tot stand komen van bovenbedoelde overeenkomst, zo spoedig mogelijk zal worden afgebroken, stellen wij voor bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stellen. Heemstede, 24 Augustus 1949. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent, 1. b. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1949 | | pagina 14