34 23 Mei 1950. A. le. 2e. a. b. De Raad der gemeente Heemstede; Gelet op art. 11, 2de lid, van Besluit Bezettings- maatregelen; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT; goed te keuren, dat met ingang van 1 Januari 1942: werd opgeheven de gemeentelijke dienst voor Maatschappelijk Hulpbetoon; werd opgericht de gemeente-instelling van wel- dadigheid, aan te duiden met de naam ,.Fonds Armengoederen"; werd overgedragen aan het onder a. genoemde ,,Fonds Armengoederen de enige bezitting van de opgeheven gemeentelijke dienst voor Maatschappelijk Hulpbetoon; zijnde een kapi- taal groot 13.600;2J^ inschrijving op het Grootboek der Nederlandse Werkelijke Schuld; werd vastgesteld een reglement voor de ge- meente-instelling ,,Fonds Armengoederen" te Heemstede; zijn overgedragen aan de gemeente alle rechten en verplichtingen en de gehele administratie, daar- onder gerekend de kantoormachines, het meubilair en de voorraad bureau-behoeften en het archief van de gemeentelijke dienst voor Maatschappelijk Hulpbetoon; werd gebracht onder beheer van burgemeester en wethouders de taak, voortvloeiend uit de bepalin- gen van de Armenwet. B. vast te stellen: 3e Afd. c. 3e. 4e. 1. 2. het Reglement voor de gemeente-instelling ,,Fonds Armengoederen"; Regelen krachtens artikel 122 der gemeente- wet voor de ontvangsten en uitgaven betrekking hebbende op de zorg voor Sociale aangelegen- heden, Gedaan ter openbare raadsverqaderinq van 23 Mei 1950. De Secrafaris, De Voörzitîë*, J-J- III L

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 23