35 23 Mei 1950. voud een gespecificeerde nota van uitgaven naar de onderscheidingen van de rekeningen van het in artikel 3, 2e lid, genoemde grootboek, die, na door de in artikel 7 genoemde boekhoudkundige te zijn deugdelijk verklaard en na door burgemeester en wethouders te zijn goed- gekeurd, wordt betaalbaar gesteld op de betrekkelijke volgnummers van de gemeentebegroting en wordt aan- gehecht aan het af te geven bevelschrift tot betaling uit de gemeentekas, waarmede de verrekening van de in artikel 4 genoemde voorschotten plaats heeft. Van de ontvangsten wordt tegelijk een op dezelfde wijze samengestelde nota in viervoud ingezonden, die op gelijke wijze wordt deugdelijk verklaard en goed- gekeurd, waarna door burgemeester en wethouders aan de gemeenteontvanger opdracht wordt gegeven het daarin vermelde bedrag op de aan te wijzen volgnum- mers der gemeenterekening te verantwoorden. De in artikel 1, 2e lid genoemde ambtenaar draagt zorg, dat de storting onmiddellijk na de goedkeuring der nota plaats heeft. Artikel 10. Voor het samenstellen der gemeentebegroting zal de ambtenaar uiterlijk op 15 Mei voorafgaande aan het begrotingsjaar een raming van inkomsten en uit- gaven, gesplitst naar rekeningen, bedoeld in artikel 3, aan burgemeester en wethouders inzenden, die, na goed- keuring hiervan, de nodige bedragen op de gemeente- begroting uittrekken. Artikel 11 De ambtenaar is verplicht, behoudens nader door hoger gezag te geven voorschriften, alle hulpboeken, bonnenboeken, kaartsystemen en dergelijke aan te leggen en bij te houden, die burgemeester en wethou- ders met het oog op de controle der inkomsten en uit- gaven nodig achten. Artikel 12. Deze regelen treden in werking op 1 December 1950. Gedaan ter openbare raadsverqaderinq van 23 Mei 1950. De Secretaris, De Voprzitter>.

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 27