45 23 Mei 1950. 4e Afd. SPEELTERREIN IN DE PROVINCIËNBUURT. Aan de Raad, Reeds meermalen is ter sprake gekomen de wense- lijkheid van het stichten van een speelterrein ten be- hoeve van de jeugd inl de buurt van de Jan van den Bergstraat en de Burgemeester van Lennepweg en om- geving. De moeilijkheid aan deze wens tegemoet te komen was gelegen in het feit, dat nergens een voor dat doel geschikt terrein kon worden aangewezen. Deze gelegenheid doet zich thans voor door het ter- rein gelegen ten zuiden van de Utrechtlaan als speel- terrein voor de jeugd in te richten. Niet alleen is daar- mede de jeugd van bovengenoemde buurten geholpen, maar tevens ook de nog al talrijke jeugd van de Provin- ciënbuurt. Het in orde brengen van dit terrein, alsmede het aan- schaffen van speelwerktuigen zal echter een uitgave vorderen van rond f 9.000.Wij menen dat het alles- zins gerechtvaardigd is dit bedrag voor opgemeld doel beschikbaar te stellen. Genoemd bedrag zal evenwel in korte tijd moeten worden afgeschreven, omdat het terrein is geprojecteerd op voor woningbouw bestemde grond. Aangezien niet bekend is wanneer dat terrein daarvoor benodigd zal zijn, willen wij de afschrijving stellen op 5 jaar. Onder mededeling dat de op deze aangelegenheid betrekking hebbende stukken voor U ten Raadhuize ter inzage liggen, bieden wij U bijgevoegd ontwerp-besluit ter vaststelling aan. Heemstede, 17 Mei 1950. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1950 | | pagina 51