Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. Behoort bij de notulen der vergadering van de raad van 25 Januari 1951. De voorzitt;er, 25 Januari 1951. BEZOLDIGING PERSONEEL. 2e Afd. Aan de Raad, Bij circulaire van 27 December 1950 No. U 2156/G heeft de Minister van Binnenlandse Zaken uitvoerig mededeling gedaan van de maatregelen, welke van de regering te verwachten zijn met betrekking tot de defi- nitieve regeling van de in 1950 verleende twee uit- keringen van 5 tot verhoging van de kindertoelage en kindertoeslag, alsmede over de vaststelling van een uitkeringsbesluit 1951. Krachtens dit laatste zullen de salarissen en lonen als regel verhoogd worden met 10,25 terwijl ook de kindertoelage en kindertoeslag verhoging zullen ondergaan. Het zal eerst na het verschijnen van de in uitzicht gestelde koninklijke besluiten mogelijk zijn Uw defini- tieve uitspraak over een en ander te vragen. Dit zal nog wel enige tijd kunnen duren. Bedoelde circulaire houdt echter voldoende gegevens in aan de hand waar- van voor de meeste gevallen de nieuwe aanspraken kunnen worden bepaald. Wij menen in Uw geest te handelen wanneer een en ander voor het personeel zo spoedig mogelijk wordt toegepast en hebben inmiddels aan de hoofden van dienst opdracht verstrekt op korte termijn aan de circulaire uitvoering te geven, rekening houdende met de inhoud van het uitkeringsbesluit eerste kwartaal 1950 (Rb. 22 Februari 1950 No. 12). Wij verzoeken U ons, in afwachting van de nader door U te nemen besluiten, voor bedoelde uitvoering de nodige machti- ging te verlenen. De circulaire van 27 December 1950 hebben wij voor U bij de stukken ter inzage gelegd. Heemstede, 17Januari 1951.

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 17