9 25 Januari 1951. a. de gemeente-ontvanger; b. de beheerder van het fonds voor bijzondere doel- einden; c. de boekhouder bij de gas-, duinwater- en electri- citeitsbedrijven; d. de boekhouder bij de bedrijven voor openbare werken en gemeentereiniging; e. de boekhouder bij het grondbedrijf; f. de chef van de secretarie-afdeling ..sociale zaken"; g. de penningmeester van het ..fonds armengoede- ren": h. de chef der secretarie-afdeling ..algemene zaken"; i. de hoofdinspecteur van politie; j. de ambtenaar van de burgerlijke stand belast met de inning van rechten en leges; k. de directeur van de stichting ..Heemsteedse sportparken"; 1. de secretaris-penningmeester van de stichting tot exploitatie van bad- en zweminrichtingen te Heemstede; m. de secretaris-penningmeester van de commissie van beheer van de schoolartsendienst voor Heem- stede, Bloemendaal en Zandvoort; n. de directeur van de gemeentelijke leeszaal en bibliotheek; o. de hoofdzuster van het gezondheidshuis; p. de ambtenaar, belast met de inning van haven- gelden en precariorechten; q. alle overige ambtenaren en functionarissen aan wie voorschotten uit de gemeentekas zijn of wor- den verleend tot het doen van betalingen ten be- hoeve van de gemeente of die het beheer en/of de administratie voeren van gelden en/of gelds- waardige papieren. Artikel 2. De contrôle op het geldelijk beheer en de boekhou- ding van de in het vorig artikel genoemde rekenplich- tige ambtenaren wordt opgedragen aan de chef der secretarie-afdeling „contrôle gemeentefinanciën". In geval van ziekte of afwezigheid wordt deze vervangen door hem, die burgemeester en wethouders, onder

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 20