6 December 1951. 4e Afd. VEBLICHXING TOBENUUBWEBK OP VALKENBUEGEBPLEIN. Aan de Raad, Zoals U bekend zal zijn, is de verlichting van de wijzerpiaat van het uurwerk in de kerktoren op het Valkenburgerplein sedert meerdere maan- den buiten werking. De directe oorzaak van het uitvallen der verlichtmg was een biiksem- inslag waardoor de verlichtingsinstallatie zeer ernstig beschadigd werd. Uit een ingesteld deskundig onderzoek is evenwel gebleken, dat de installatie welke sinds 1931 in bedrijf was, als gevolg van aantasting van de contacten en iamphouders door vocht, bovenmatig gesieten was en dringend vernieuwing behoeft. Aangezien wij het wenselijk oordelen, dat de verlichting weder în orde gebracht wordt, hebben wij doen onderzoeken weike uitgaven zijn ver- borien aan een deugdeiijke hersteiiing der bestaande instaliatie. De kosten van het gehele werk zuiien naar raming f 1350.— bedragen en kunnen uit de gewone dienst der begroting voor het jaar 19ol be- StNaar aanieîding van het vorenstaande hebben wij de eer U voor te stellen het in ontwerp bijgevoegd besiuit te nemen. Heemstede, 16 November 1951. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N Vos. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 16 November 1951; BESLUIT: Burgemeester en wethouders een crediet te verlenen van 1350voor het herstelien van de verlichtingsinstallatie van het uurwerk în de kerk- toren op het Valkenburgerplein, onder bepaling dat de kosten der werk- zaamheden zulien worden bestreden uit de gewone dienst der begroting voor 1951. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 6 December 1951. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1951 | | pagina 9