V 54 29 Mei 1952. CREDIET VOOR DE NATUURBESCHERMING IN ZUID-KENNEMERLAND. 4e Afd. Aan de Raad, Het zal U bekend zijn, dat onlangs is opgericht een Commissie voor de Natuurbescherming in Zuid-Kennemerland, waarin behalve vertegenwoor- digers van onze gemeente ook vertegenwoordigers der overige gemeenten in Zuid-Kennemerland zitting hebben. Deze Commissie stelt zich voor door het houden van algemene acties in alle kringen der bevolking belangsteiling te wekken voor de schoonheid van de natuur om op deze wijze de natuurbescherming te bevorderen. Vanzelfsprekend brengen deze acties enige kosten met zich, welke echter zo laag mogelijk zullen worden gehouden. Aangezien wij het doel dat wordt nagestreefd, van zeer groot belang achten, menen wij dat de daarvoor te maken kosten alleszins verant- woord zijn. Wij stellen U daarom voor ter bestrijding van die kosten een bedrag van f 400.te onzer beschikking te stellen door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 21 Mei 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 21 Mei 1952; BESLUIT: burgemeester en wethouders ter beschikking te stellen een bedrag groot f 400.ten laste van de gewone dienst der gemeentebegroting 1952, ten einde daaruit te kunnen bestrijden de kosten voortvloeiende uit de werkzaamheid van de Commissie voor de Natuurbescherming in Zuid- Kennemerland. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 Mei 1952. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 27