64 31 Juli 1952. 2e Afd. le WIJZIGING JAARWEDDEREGELING AMBTENAREN. Aan de Raad, De hoofdbode-concierge van het raadhuis heeft ons onlangs te kennen gegeven om bijzondere reden ontheven te willen worden van de concierge- werkzaamheden aan die functie verbonden. Dit maakt het nodig dat in de jaarwedderegeling voor de ambtenaren verschillende kleine veranderingen worden aangebracht. Bedoelde werkzaamheden zijn thans opgedragen aan de hulpbode-concierge. Eerstgenoemde zal daardoor missen de emolumen- ten vrij wonen en vrije verwarming van zijn woning, terwijl de functie van laatstgenoemde juister omschreven is met bode-concierge. Deze ontving een kledingtoelage van 50.per jaar, doch zal als bode-concierge, in het bezit moeten zijn van een uniform, waardoor de toelage verhoogd behoort te worden tot f 100.per jaar. De bode-concierge was reeds belast met het schoonhouden van het raadhuis, doch hij krijgt in zijn gewijzigde functie ook de zorg voor de centrale verwarming. Verder vestigen wij er de aandacht op, dat in het raadhuis een groot aantal vergaderingen worden gehouden. De bode- concierge behoort alsdan in het raadhuis aanwezig te zijn. Op grond van een en ander komt hem een vaste toelage van f 780.per jaar toe. Hierbij dient overwogen te worden, dat hem voor het bewonen van een dienst- woning en voor vrije verwarming der woning een korting op de wedde wordt toegepast van f 337.80, terwijl de hoofdböde-concierge boven de wedde het genot had van vrij wonen en vrije verwarming der woning. Wij delen U verder mede, dat de concierge van het gezondheidshuis wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd de gemeentedienst za) verlaten. In deze functie is hij voor halve dagen werkzaam. Voor de andere halve werktijd is hij timmerman bij openbare werken. Als een gevolg van de uitbreiding van het gezondheidshuis is een concierge in volle dienst nodig. Wij stellen U voor de jaarwedde voor die functie daardoor te brengen op f 3000. Een en ander is verwerkt in bijgaand ontwerp-besluit. Wij stellen U voor tot de vaststelling daarvan over te gaan. Heemstede, 17 Juli 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 1