68 31 Juli 1952. 4e Afd. VERKOOP GROND BERNARD ZWEERSLAAN. Aan de Raad, Krachtens Uw besluit van 28 Februari 1952 no. 21 is de gemeente toe- getreden tot de N.V. Bouwkas Noord-Nederlandse Gemeenten. Teneinde zo spoedig mogelijk tot de bouw van woningen te geraken is het nodig aan Jacob Wiersema, directeur der N.V. Bouwkas Noord-Nederlandse Ge- meenten, wonende te Assen, voor zich of zijn nader te noemen meesters of lastgevers te verkopen, enige percelen bouwterrein ter gezamenlijke grootte van pl.m. 4154 M2, bestemd voor de bouw van 32 woningen en 4 garages, gelegen tussen de Bernard Zweerslaan, de Brahmslaan en de van Breelaan voor de som van f 47.771. Wij zijn van mening dat de bovenvermelde prijs, waarop de goedkeuring van het Prijzenbureau voor Onroerende Zaken in het ambtsgebied Noord- holland is aangevraagd, voldoende hoog is, en daarom hebben wij een voorlopige koopakte afgesloten, welke, met de tekening, waarop de over te dragen percelen grond zijn aangegeven, voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. De Commissie voor het Grondbedrijf kan zich hiermede geheel ver- Wij nodigen U uit, tot deze verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 23 Juli 1952 met het advies van de Commissie voor het Grondbedrijf Burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen op grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige akte aan J. Wiersema, wonende te Assen, voor zich of zijn nader te noemen meesters. enige percelen bouwterrein, ter gezamenlijke grootte van 4154 M2, deel uitmakende van de kadastrale percelen Sectie A nos. 7546, 7630 en 7649, gelegen tussen de Bernard Zweerslaan, de Brahms- laan en de van Breelaan voor de som van 47.771. 2e. om in de kadastrale aanduiding van de verkochte percelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oor- delen, of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. enigen. Heemstede, 23 Juli 1952. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, E. J. van Lent, L.B. De Secretaris, N. Vos. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 Juli 1952. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 7