69 31 Juli 1952. 2e Afd. VERKOOP GROND TEN NOORDEN VAN DE AZALEALAAN. Aan de Raad. De heren L. P. Krooder te Amsterdam en E. Verkerk, alhier, hebben als eigenaar van het perceel Azalealaan 8 resp. 10, op ons verzoek mede- gedeeld bereid te zijn de achter die percelen liggende grondstrook ter grootte van 15 resp. 27 M2., zoals aangegeven op bijgaande situatie- tekening, van de gemeente te kopen. Aanvankelijk maakte deze strook deel uit van een groter perceel grond, dat indertijd gereserveerd was voor de bouw van een transformatorstation voor het electriciteitsbedrijf. Dit station is inmiddels gereed gekomen en de gemeente heeft nu geen belang meer bij het in eigendom houden van de overblijvende grond. Wij hebben gemeend voor deze achtergelegen grond een prijs te moeten bedingen van 5,per M2, met welke prijs beide gegadigden zich hebben kunnen verenigen. Hier- over hebben wij ook het advies nog ingewonnen van de Commissie voor het Grondbedrijf, die zich hiermede volkomen kon verenigen. Op deze prijs is de goedkeuring van het Prijzenbureau voor Onroerende Zaken in het ambts- gebied Noordholland aangevraagd. Wij nodigen U uit tot deze verkopen te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 23 Juli 1952; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen om, onder nader door hen te stellen voorwaarden, te verkopen aan: a. de heer E. Verkerk te Heemstede, een strook grond, groot 27 M2, kadastraal bekend in sectie B No. 4801 (ged.), gelegen ten Noorden van de Azalealaan, voor de som van 135, b. de heer L. P. Krooder te Amsterdam, een strook grond, groot 15 M2, kadastraal bekend in sectie B No. 4801 (ged.), gelegen ten Noorden van de Azalealaan, voor de som van 75, Heemstede, 23 Juli 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede. E. J. van Lent l.b. De Secretaris, N. Vos. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 Juli 1952. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 9