79 28 Augustus 1952. 4e Afd. CBEDIET VOOB WEBKZAAMHEDEN IN VEBBAND MET DE TENTOONSTELLING „FLOBA 1953". Aan de Raad, Zoals U bekend is zal de tentoonstelling „Flora 1953" worden gehouden van 15 Maart tot en met 15 Mei 1953. Niet alleen voor de organiserende Vereniging, maar ook voor de gemeente brengt dit met zich mede, dat maanden van te voren de nodige maatregelen moeten worden genomen ter verzekering van een vlot verloop. De gemeente zal ten behoeve van het verkeer moeten zorgen voor: le. 4e. 5e. 6e. de aanleg van parkeerterreinen het aanbrengen van de nodige verkeersborden het regelen van het verkeer, waarbij de aanwezigheid van een mobilo- fooninstallatie noodzakelijk is; het inroepen van de hulp van rijkspolitie het instellen van een tijdelijke politiepost in de onmiddellijke omgeving van het tentoonstellingsterrein en het ter beschikking hebben van een tweede auto. Ook op ander gebied zullen zeker nog enkele voorzieningen nodig zijn. Uit de voor U ten Raadhuize ter inzage liggende stukken blijkt dat voor de uitvoering van hetgeen hierboven is genoemd een bedrag van rond 45.000,nodig zal zijn. Tegenover deze uitgaven staan enkele belangrijke inkomsten, welke zullen worden verkregen uit verpachtingen. Hoe groot deze zullen zijn is thans nog niet met zekerheid te zeggen, omdat de onderhandelingen nog niet zijn beëindigd. Hieromtrent zullen wij U uiteraard nadere mededelingen doen. Wij zullen U daarbij tegelijkertijd voorstellen aanbieden omtrent de wijze waarop deze aangelegenheid financieel dient te worden geregeld. Thans nodigen wij U uit ons te machtigen tot uitvoering van hetgeen hierboven is vermeld door het verlenen van een crediet groot 45.000, Heemstede, 20 Augustus 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien hetvoorstel vanburgemeester enwethouders d.d.20 Augustus 1952 BESLUIT: Burgemeester en wethouders: a. een crediet te verlenen groot 45.000,voor het, ten behoeve van de tentoonstelling „Flora 1953", treffen van de in hun voorstel van 20 Augustus 1952 genoemde maatregelen; b. uit te nodigen zo spoedig mogelijk met voorstellen te komen voor financiële regeling van een en ander. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 Augustus 1952. De secretayis, De voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 17