74 28 Augustus 1952. CREDIET VOOR UITBREIDING BRANDWEER. 4e Afd. Aan de Raad. Tot de maatregelen, welke, onder meer, genomen dienen te worden met betrekking tot de bescherming van de bevolking tegen de gevolgen van oorlogsgeweld, behoort ook een uitbreiding van de brandweer. De aan- stelling van een 7-tal adspirant-brandwachts is daartoe noodzakelijk ge- bleken. Vanzelfsprekend is het nodig dat deze nieuwe leden van de brandweer van een volledige uitrusting worden voorzien, terwijl ook een aansluiting van hun woning aan de alarmeringsinrichtingen niet achterwege kan blijven. De kosten bedragen per persoon 230,voor de uitrusting en f 80,voor de alarmeringsinstallatie of in totaal f 2200,Voor enkele voorzieningen uitbreiding kapstokken e.d. in de brandweergarage is nog nodig 100,zodat voor opgemeld doel een bedrag van rond 2300,dient te worden beschikt. Wij zijn er van overtuigd, dat U met ons van oordeel is, dat de aan- gegeven uitbreiding dringend nodig is en wij adviseren u mitsdien door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit het genoemde bedrag van 2300,te onzer beschikking te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, d.d. 7 Aug. 1952; BESLUIT: ten laste van de gewone dienst der gemeentebegroting 1952, ter beschik- king te stellen van Burgemeester en Wethouders een bedrag van 2300, voor aanschaffing van uitrustingen voor nieuwe leden van het brandweer- corps, voor aansluiting van de woningen dier leden aan de alarmerings- installatie, alsmede voor het treffen van enkele voorzieningen in de brand- weergarage. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 Augustus 1952. Heemstede, 7 Augustus 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent, l.b. De secretaris, N. Vos. De seci De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 5