123 18 December 1952, 4e Afd. VEBKOOP GROND VAN XEBBEIN „RUÏNE HET OUDE SUOT". Aan de Raad. Wij hebben de eer U mede te delen, dat de heer J. Wiersema, directeur der N.V. Bouwkas Noord-Nederlandse Gemeenten, wonende te Assen wenst te kopen voor zich of zijn nader te noemen lastgevers, twee percelen bouwterrein, groot resp. pl.m. 540 en 1340 M2, bestemd voor de bouw van resp. 3 en 7 woningen, gelegen aan de zuidzijde van de Slotlaan. Wij zijn van oordeel, dat aan deze N.V. in rekening gebracht dient te worden een prijs per M2, welke gelijk is aan die, welke door de gemeente aan het Grondbedrijf wordt vergoed voor het aangrenzende terrein, waar- op een complex van 36 woningen zal worden gebouwd. Mitsdien dient deze prijs te worden bepaald op 10.30 per M2. De goedkeuring van het Prijzenbureau voor Onroerende Zaken in het ambtsgebied Noordholland is hiervoor inmiddels aangevraagd. Onder mededeling, dat de tekening, waarop de over te dragen percelen grond zijn aangegeven en de voorlopige koopakte voor U ten Raadhuize ter inzage liggen, nodigen wij U uit tot verkoop te besluiten door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 10 December 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 December 1952; BESLUIT: Burgemeester en wethouders te machtigen: 1. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betreffende voorlopige akte, aan de heer J. Wiersema, directeur der N.V. Bouwkas Noord-Nederlandse Gemeen- ten te Assen, voor zich of zijn nader te noemen lastgevers, twee per- celen bouwterrein, resp. groot pl.m. 540 en 1340 m2, kadastraal bekend in sectie C no. 2816 (ged.), gelegen aan de zuidzijde van de Slotlaan. voor de prijs van 10.30 per M2; 2. om in de kadastrale aanduiding van de verkochte percelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oor- delen, of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 18 December 1952. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 13