124 18 December 1952, 4e Afd. PARKEERSTROOK LANGS NOORDZIJDE VAN DE Z AND V OORTSELA AN. Aan de Raad. Ter bevordering van de veiigheid van het verkeer op de Zandvoortselaan is bij ons besluit van 4 Juni j.l. een wachtverbod uitgevaardigd voor de noordzijde van het gedeelte van die laan, dat is gelegen tussen de Ama- ryllislaan en de Zandvoorter Allee. Uit een verkeersoogpunt heeft deze maatregel zijn nut bewezen, doch voor de winkeliers, die gevestigd zijn tussen de Amaryllislaan en de Laan van Bloemenhove zijn daaraan buiten- gewoon grote bezwaren verbonden. De bezoekers van hun zaken zijn genoodzaakt op grote afstand hun auto's te parkeren. Wij hebben doen nagaan op welke wijze aan deze inderdaad gegronde bezwaren der winkeliers tegemoet kan worden gekomen. Hierbij is gebleken, dat het zeer goed mogelijk is een strook van 2 M breedte van het daar ter plaatse tamelijk brede trottoir af te nemen en te bestemmen voor het parkeren van auto's. Op deze wijze wordt zonder dat de veiligheid van het verkeer op de Zandvoortselaan nadelig wordt be- invloed, een verbetering tot stand gebracht, waardoor aan de geuite bezwaren wordt tegemoet gekomen. De kosten van het maken van deze parkeerstrook, welke een lengte zal hebben van ongeveer 75 M, worden geraamd op rond 2500.en kunnen worden afgeschreven in 5 jaar. Onder mededeling dat een tekening, waarop een en ander is aangegeven, vo°r U ten Raadhuize ter inzage ligt, nodigen wij U uit het gevraagdë crediet te verlenen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 10 December 1952. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 December 1952; BESLUIT: burg;emeester en wethouders een crediet te verlenen groot 2500.af te schrijven in 5 jaar, voor het aanbrengen van een parkeerstrook voor auto's langs de noordzijde van de Zandvoortselaan, tussen de Amyrillislaan en de Laan van Bloemenhove. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 18 December 1952. De secretapis, :itter.

Raadsnotulen Heemstede | 1952 | | pagina 15