64 27 Augustus 1953. 2e Afd. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders en de circulaire d.d. 31 Juli 1953, no. 15869 van de Minister van Binnenlandse Zaken, alsmede het K.B. van 4 Augustus 1953, Stbl. no. 375, strekkende tot ver- betering van de financiële positie van burgerlijk Rijkspersoneel en van personeel van Onderwijsinrichtingen of -insteilingen mede gezien het advies d.d. 5 Augustus 1953, no. 392, van het Centraal bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke perso- neelsaangelegenheden BESLUIT: I. het K.B. van 4 Augustus 1953, Stbl. no. 375, strekkende tot verbete- ring van de financiële positie van burgerlijk Rijkspersoneel en van personeel van Onderwijsinrichtingen en -instellingen voor zover nodig en mogelijk van toepassing te verklaren op de overeenkomstige groe- pen van gemeentepersoneel, wier wedde of loon van gemeentewege wordt geregeld, met dien verstande; a. dat bij de toepassing van dit besluit ten aanzien van de werklieden rekening gehouden wordt met de Rijkslonen le klasse; b. dat eventuele nadere voorschriften ten aanzien van de toepassing van dit besluit door burgemeester en wethouders worden gegeven, die ook in de gevallen van twijfel omtrent de toepassing zullen beslissen. II. burgemeester en wethouders te machtigen om, in afwachting van de inwerkingtreding van genoemd K.B. aan het gemeentepersoneel een voorschot te verlenen op het verschil tussen het oude en het nieuwe loon of salaris. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 Augustus 1953. De secreta^'is, De voûczitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 15