61 27 Augustus 1953. 4e Afd. VERKOOP GKOND VAN XERREIN „RUÏNE HET OUDE SLOT". Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de heer J. Wiersema, directeur der N.V. Bouwkas Noord-Nederlandse Gemeenten, wonende te Assen, wenst te kopen voor zich of zijn nader te noemen lastgevers, een perceel bouwterrein, groot pl.m. 1364 M?, bestemd voor de bouw van 6 woningen, gelegen aan de noordzijde van de Slotlaan. Wij zijn van oordeel, dat aan deze N.V. in rekening gebracht dient te worden een prijs per M2, welke gelijk is aan die, welke is betaald voor de, bij raadsbesluit van 18 December 1952, no. 123, aan die N.V. verkochte grond, gelegen aan de zuidzijde der Slotlaan. Mitsdien dient deze prijs te worden bepaald op 10.30 per M2. De goedkeuring van het Prijzenbureau voor Onroerende Zaken in het ambtsgebied Noordholland is hiervoor inmiddels aangevraagd. Onder mededeling, dat de tekening, waarop het over te dragen perceel grond is aangegeven en de voorlopige koopakte voor U ten Raadhuize ter inzage liggen, nodigen wij U uit tot verkoop te besluiten door vast- stelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 Aug. 1953; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: 1. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betreffende voorlopige akte, aan de heer J. Wiersema, directeur der N.V. Bouwkas Noord-Nederlandse Gemeen- ten te Assen, voor zich of zijn nader te noemen lastgevers, een perceel bouwterrein, groot pl.m. 1364 M2, kadastraal bekend in sectie C no. 3129 (ged.), gelegen aan de noordzijde van de Slotlaan, voor de prijs van 10.30 per M2; 2. om in de kadastrale aanduiding van de verkochte percelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oordelen, of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Heemstede, 12 Augustus 1953. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, N. Vos. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 Augustus 1953. De secr De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 7