69 24 September 1953. 2e Afd. AANKOOP GBOND NAAST POLITIEBUBEAU. Aan de Raad. Bij notariële akte d.d. 2 April 1889 is o.m. aan de gemeente overgedragen het eeuwigdurend erfpachtsrecht op een perceel grond ter grootte van 105 m2, uitmakende een gedeelte van het kadastrale perceel gemeente Heem- stede sectie B no. 1821, op welk perceel het politiebureau aan de Raad- huisstraat staat. Hiervoor was een recht verschuldigd van 1.'s jaars, destijds te betalen aan M. Jansen te Heemstede, die dit bedrag weer moest afdragen aan de toenmalige eigenaar, de heer C. A. Beels van Heemstede. Deze betaling is door de gemeente gedaan tot en met het jaar 1950, laat- stelijk aan de opvolgster in de rechten van genoemde M. Jansen, n.l. de weduwe J. M. Jansen geb. Drost, die op 2 November 1950 overleed. Omdat wij het van belang achten dat deze grond, gezien haar bestemming, in volle eigendom door de- gemeente wordt verkregen, hebben wij de tegen- woordige eigenaar de heer H. C. Beels van Heemstede gevraagd de blote eigendom van de grond aan de gemeente over te dragen. Deze is daartoe bereid gevonden tegen betaling van een bedrag van 20 maal de jaarlijkse canon ad 1.vermeerderd met de nog verschuldigde canon over de afgelopen drie jaren, in totaal dus 23.—. Het Prijzenbureau voor On- roerende Zaken in het ambtsgebied Noordholland kan zich met deze prijs verenigen. Wij stellen U voor de blote eigendom van deze grond voor de genoemde prijs te aanvaarden en daartoe bijgaand ontwerp-besluit vast te stellen. van de heer H. C. Beels van Heemstede te Amsterdam te aanvaarden de blote eigendom van een strook grond ter grootte van 105 ma, uitmakende een gedeelte van het kadastrale perceel gemeente Heemstede sectie B no. 1821, op welk perceel het politiebureau aan de Raadhuisstraat staat voor een prijs van 23. Heemstede, 9 September 1953. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling, l.s. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT; Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 September 1953. ■oorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 1