72 24 September 1953. 2e Afd. BENOEMING DIRECTEUK VAN OPENBARE WERKK.N. Aan de Raad, Door het overlijden op 27 Mei j.l. van de heer Ir. R. M. Spijksma is de functie van directeur van openbare werken dezer gemeente vacant ge- komen. Artikel 8, 2e lid van het Ambtenarenreglement schrijft voor, dat de hoofden van takken van dienst door U worden benoemd, en dat U voor iedere benoeming van ons college een voordracht ontvangt van ten minste twee personen, opgemaakt na overleg met de commissie van bijstand. Ten einde in de vacature te voorzien werden in enkele daarvoor in aan- merking komende tijdschriften sollicitanten opgeroepen. Het resultaat van deze oproeping is echter tot onze spijt niet van dien aard, dat wij in staat zijn U een voordracht van twee personen aan te bieden, waarvoor wij de volle verantwoordelijkheid kunnen dragen. Wij stellen U daarom voor om, in afwijking van genoemde bepaling, in de vacature van directeur van openbare werken te voorzien, door als zodanig met ingang van 1 October a.s. in vaste dienst te benoemen de heer Ir. Eliza Anthony Bierdrager, geboren 22 Januari 1908 te Alkmaar, thans adjunct-directeur, die geduren- de de ziekte van wijlen Ir. Spijksma en na diens overlijden de functie tot onze tevredenheid heeft waargenomen. De commissie voor openbare werken, met wie over de vervulling van de vacature overleg werd gepleegd, kan zich, behoudens een lid die zijn stem nader wenste te bepalen, met ons voorstel verenigen. Heemstede, 16 September 1953. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling, l.s.

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 9