82a 29 October 1953. 2e Afd. DOÜCHE-GELEGENHEID IN GEMEENTEWONINGEN. „DE HAEMSTEDE". De Raad der gemeente Heemstede; gezien het verzoek van het bestuur der woningbouwveremging „de Haemstede" alhier, bij Koninklijk Besluit toegelaten als uitsluitend in het belang van de verbetering der volkshuisvesting werkzaam, om een voor- schot ter bekostiging van het aanbrengen van een douchegelegenheid met vaste wastafel in 10 van de 69 aan die vereniging in eigendom toebehoren- de woningen aan het Haemstedeplein c.a. mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 52 van de Woningwet en op de artikelen 19 tot en met 22 van het Woningbesluit mede gelet op zijn besluit van 29 October 1920, no. 90; BESLUIT: I. Aan de Woningbouwvereniging „de Haemstede" alhier, voor het aanbrengen van een douchegelegenheid met vaste wastafel in 10 van de 69 woningen van die vereniging, een aanvullend voorschot te verstrekken van f 5500. Het verlenen van bedoeld voorschot geschiedt onder de voorwaarden genoemd in artikel 52 van de Woningwet, de artikelen 19 tot en met 22 van het Woningwetbesluit, het bepaalde in het raadsbesluit van 29 October 1920, no. 90, en die, welke de Minister van Wederopbouw en Volkshuis- vesti'ng in verband met het verlenen van het voorschot zal stellen. II. Uit 's Rijks kas aan te vragen en te aanvaarden een aanvuilend voorschot tot gelijk bedrag als onder I genoemd, zo mogelijk af te lossen in een tijdvak van 20 jaren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 29 October 1953. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1953 | | pagina 19