47 4e afd. 3 Juni 1954 ONBE WOONB AARVERKL.ARIN G. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat de woning, plaatselijk gemerkt Prinsenlaan 10, kada- straal bekend gemeente Heemstede, sectie C no. 1668 in een verwaarloosde toestand verkeert, zodanig dat het houtwerk van de ramen, kozijnen en vloeren op verschillende plaatsen vergaan is; dat de woning tengevolge van het ontbreken van een deugdelijk tras- raam en door de te lage ligging van de begane grondvloeren ten opzichte van de straat, in ernstige mate vochtig is; dat de inrichting van de keuken onvoldoende is, daar deze slechts bestaat uit een in slechte staat verkerende aanrecht; dat de Hoofdingenieur-Directeur van de Wederopbouw en Volkshuis- vesting in de provincie Noordholland van oordeel is, dat de woning onge- schikt ter bewoning is, niet door het aanbrengen van verbeteringen in bewoonbare staat te brengen is en derhalve onbewoonbaar verklaard dient te worden wegens: 1. de woning gelegen aan de Prinsenlaan no. 10, kadastraal bekend ge- meente Heemstede sectie C no. 1668 onbewoonbaar te verklaren; 2. te gelasten, dat deze woning ontruimd moet zijn binnen de termijn van zes maanden, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit tot onbewoonbaarver- klaring is gehandhaafd. verwaarloosde toestand, vochtigheid en onvoldoende inrichting van de keuken; gehoord het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 3 Juni 1954. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1954 | | pagina 11