UiL dpenbare lagere scholen te heemstede. 2e Afd. 3 Juni 1954. 53 BELONING VAKONDEBWIJZERS. Aan de Raad. In het raam der voorzieningen, ten aanzien van de bezoldiging van het personeel der lagere publiekrechtelijke lichamen, heeft de Minister van Linnenlandse Zaken, in overleg met de Minister van Onderwijs, Kun- sten en Wetenschappen, ingaande 1 Januari 1954 nieuwe normen vastge- steld betreffende de salarissen van de gemeentelijke vakleerkrachten. De Minister verzoekt te bevorderen de thans geldende gemeentelijke regeling zoveel mogelijk met deze nieuwe normen in overeenstemming te brengen. Wij vestigen er de aandacht op, dat nu ook voor bepaalde categorieën van vakleerkrachten bij het voortgezet gewoon lager onderwijs afzonder- lijke normen zijn vastgesteld. De wenselijkheid hiervan is in de practijk gebleken. Wij achten het gewenst aan het verzoek te voldoen en stellen U voor de gevraagde voorzieningen te treffen. Ter wille van de overzichtelijkheid verdient het o.i. aanbeveling een geheel nieuwe verordening vast te stellen onder gelijktijdige intrekking van de tot dusverre geldende. In de nieuw ontworpen regeling is de over- gangsbepaling niet meer opgenomen, omdat deze thans geheel is uitge- weikt. Overigens zijn de bepalingen gelijkluidend aan die van de oude regelmg. Over het ontwerp is het advies ingewonnen van een tweetal personeels- orgamsaties, welk advies voor U bij de stukken ter inzage ligt. Naar aanleiding van het vorenstaande stellen wij U voor tot vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit over te gaan. Heemstede, 26 Mei 1954. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; JanuaHni954CwCUlalrLV^, de Min'ister van Binnenlandse Zaken d.d. 8 Januan 1954, Hoofdafd. O.P.Z. Afd. A.Z. Bur. III U no. 18932; zen van f vo°rstel van burgemeester en wethouders en de advie- van een tweetal personeelsorganisaties; BESLUIT: vast te stellen de volgende DE BELONING °ER VAKONDERWIJZERS

Raadsnotulen Heemstede | 1954 | | pagina 21