92 4e Afd. 26 Augustus 1954. ONTEIGENING IN HET BELANG I)EK VOLKSHITSYESTING. Aan de Raad, Het is U bekend, dat noodzakelijk moet worden overgegaan tot uitbrei- ding van de Bronsteeschool. De gemeente heeft echter niet de beschikking over de daarvoor benodigde grond, zodat getracht is door middel van onderhandelingen, waarmede reeds in Januari 1953 werd aangevangen, in het bezit daarvan te komen. Hoewel het na vele en moeizame besprekingen mogelijk leek tot een oplossing te komen, is dezer dagen gebleken, dat op een alleszins redelijke grondslag geen medewerking van de eigenaar is te verkrijgen. De uitbreiding van de Bronsteeschool kan evenwel niet nog langer dan reeds is geschied, achterwege blijven, zodat wij ons genoodzaakt zien Uw medewerking te vragen om door middel van onteigening het gewenste doel te bereiken. Wij stellen U daarom voor, teneinde uitvoering te kunnen geven aan de bij Uw besluit van 29 October 1953 no. 85, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noordholland d.d. 24 Februari 1954 no. 73, vastgestelde her- ziening XXIX A van het uitbreidingsplan, over te gaan, door vaststelling van bijgevoegd ontwerpbesluit, tot voorlopige goedkeuring van het plan tot onteigening van het met groene kleur op de voor U ten Raadhuize ter inzage liggende tekening aangegeven perceel grond, groot ongeveer 204 M2, kadastraal bekend in sectie A no. 5053 ged. Heemstede, 18 Augustus 1954. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent, l.b. De secretaris, A. van Wingerde, 1.8. De Raad der gemeente Heemstede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 18 Augustus 1954; gelet op zijn besluit van 29 October 1953 no.. 85 goedgekeurd door Ge- deputeerde Staten van Noordholland bij besluit van 24 Februari 1954 no. 73; mede gelet op artikel 77, 4e der Onteigeningswet; BESLUIT: voorlopig goed te keuren het plan tot onteigening ten name van de ge- meente Heemstede van een perceel grond, groot ongeveer 204 M2, kadas- traal bekend in sectie A no. 5053 (ged.), met groene kleur aangeduid op de bij dit besluit behorende tekening, zulks teneinde uitvoering te kunnen geven aan de bij bovenaangehaald besluit vastgestelde herziening XXIX A van het uitbreidingsplan. n ter openbare raadsvergadering van 26 Augustus 1954. etaris. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1954 | | pagina 3