m 4 6 Januari 1955. Hoofdstuk V. SLOT- EN OVERGANGSBEPALINGEN. Artikel 21. 1. Deze regeling wordt aangegaan met ingang van 1 Januari 1955 en geldt tot en met 31 December 1959. Zij wordt geaeht telkens voor de duur van vijf jaren te zijn verlengd. 2. Indien één der deelnemende gemeenten de deelneming, na afloop van één der in het eerste lid bedoelde termijnen wenst te beëindigen, moet zij daarvan, tenminste een jaar voor het aflopen van die termijn, schriftelijk kennis geven aan Burgemeester en Wethouders van Haar- lem. Een zodanige kennisgeving dient eveneens te worden gedaan aan de Commissie. 1. Andere dan de reeds deelnemende gemeenten kunnen tot deze regeling toetreden, mits zulks naar het oordeel van Burgemeester en Wethou- ders van Haarlem ten opzichte van de reeds deelnemende gemeenten geen kostenverhogende invloed heeft en de Commissie daarin van te voren is gehoord. 2. Met goedkeuring van Burgemeester en Wethouders van Haarlem kan voor de toetreding worden volstaan met een besluit van de raad der toetredende gemeente Dit besluit moet aan Burgemeester en Wet- houders van Haarlem en aan de Commissie worden medegedeeld. 3. De toetreding gaat, tenzij anders wordt overeengekomen, in op 1 Januari van het jaar, volgende op dat, waarin het raadsbesluit tot toetreding werd genomen. Op het tijdstip van de inwerkingtreding dezer regeling vervalt de be- staande gemeenschappelijke regeling van de gemeenten Haarlem, Velsen, Haarlemmermeer, Beverwijk, Nieuwer-Amstel, Bloemendaal, Aalsmeer,' Zandvoort, Heemskerk, Haarlemmerliede en Spaarnwoude en Bennebroek betreffende de psychiatrische voor- en nazorgdienst. Deze regeling kan worden aangehaald als: Gemeenschappelijke regeling zorg geestelijke volksgezondheid District Haarlem en omliggende ge- meenten. Artikel 22. Artikel 23. Artikel 24. De secretaris, Aldus gedaan in de vergadering van 6 Januari 1955. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 19