5 4e Afd. 6 Januari 1955. GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING INZAKE DE VLKESKEI KINGSDIKNST. Aan de Raad. Bij Uw besluit van 25 Februari 1954 no. 13 machtigde U ons om de met de gemeente Haarlem gesloten overeenkomst betreffende de aanslui- ting bij de keuringsdienst van vee en vlees der gemeente Haarlem te verlengen tot uiterlijk 31 December 1954, met dien verstande, dat die overeenkomst zou vervallen met ingang van die datum, waarop de ge- meenschappelijke regeling betreffende de uitvoering van en het toezicht op de naleving van de bij of krachtens de Vleeskeuringswet (Stbl. 1919 no .524) gestelde bepalingen, als ook ten aanzien van de exploitatie en instandhouding van het openbaar slachthuis te Haarlem, zomede de destructie van dieren, vlees en vleeswaren, in werking zou treden. Van het gemeentebestuur van Haarlem ontvingen wij bericht, dat het, waar het nog steeds niet is gelukt deze gemeenschappeiijke regeling tot stand te brengen, nodig is dat de afzonderlijk gesioten overeenkomsten betreffende de aansluiting bij de keuringsdienst van vee en vlees van die gemeente, wederom met ten hoogste 1 jaar verlengd wordt, met dien verstande, dat deze zal vervallen met ingang van de datum, waarop de in voorbereiding zijnde gemeenschappelijke regeling in werking treedt. Het gemeentebestuur van Haarlem tekende daarbij aan, dat het ver- trouwt, dat het mogelijk zal zijn vôör het einde van het komendé jaar de gemeenschappelijke regeling tot stand te brengen, opdat een verdere verlenging van de bestaande contracten voorkomen zal kunnen worden. Mocht echter in de loop van 1955 blijken, dat het overleg te dezer zake niet zal kunnen leiden tot de totstandkoming van vorenbedoelde regeling vôör 31 December van dat jaar, dan zal het zich nader moeten beraden omtrent een herziening der bestaande contracten. Op grond van het vorenstaande stellen wij U voor ons te machtigen de tot en met 31 December 1954 geldende overeenkomst met Haarlem, te rekenen van 1 Januari 1955 af, voor ten hoogste één jaar te verlengen, met dien verstande, dat die overeenkomst zai vervallen met ingang van de datum waarop in werking treedt de vorenbedoelde gemeenschappelijke regeling met Haarlem en andere gemeenten. Heemstede, 15 December 1954. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 21