6 4e Afd. 6 Januari 1955. VERKOOP GROND VAN TERREIN HEEMSTEEDSE DREEF. Aan de Raad. Wij hebben de eer U mede te delen, dat de heer M. J. Meuleman te Heemstede wenst te kopen, voor zich of zijn nader te noemen meester een perceel grond groot 449 M2, gelegen aan de oostzijde van de Franz Sehubertlaan, bestemd voor toevoeging- als tuin bij te bouwen eengezins- woningen aldaar, voor de prijs van 5.per M2. Wij zijn van mening, dat bovenvermelde prijs, waarop de goedkeuring van het prijzenbureau voor onroerende zaken in het ambtsgebied Noord- holland verkregen is, voldoende hoog is en daarom hebben wij met de heer Meuleman een voorlopige koopakte afgesloten, welke, met de teke- ning waarop het over te dragen perceel grond is aangegeven, voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. Wij nodigen U uit tot deze verkoop over te gaan door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De commissie voor het grondbedrijf kan zieh met deze verkoop verenigen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 29 December 1954 met het advies van de commissie voor het grondbedrijf burgemeester en wethouders te machtigen: 1. voor de gemeente te verkopen op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige akte aan de heer M. J. Meuleman te Heemstede, voor zich of zijn nader te noemen meester, een perceel grond, groot ongeveer 449 M-, kadastraal bekend in sectie A no. 7816, gelegen aan de oostzijde van de Franz Schubert- laan, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, voor de prijs van /5.per M2; 2 om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies van de Commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oor- delen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Heemstede, 29 December 1954. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 6 Januari 1955. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 23