7 2e Afd. 6 Januari 1955. KLEEDGELEGENHEID SPEELWEIDE WAGNERKADE. Aan de Raad. Bij Uw besluit van 27 Mei 1937 no. 37 is een crediet verleend van f 900.voor het stichten van een kleedgelegenheid met toiletten, water- voorziening enz. op de speelweide, welke is gelegen nabij de Wagnerkade. Na die tijd zijn in dat gebouwtje nog verschillende verbeteringen aan- gebracht. De in de nabijheid gelegen scholen maken reeds sedert de aanleg van die weide gebruik voor lichamelijke oefeningen in de open lucht en voor spelen. Het aantai leerlingen van die scholen is echter sedert 1937 zeer belang- rijk toegenomen, waardoor dikwijls twee scholen van de speelweide gelijk- tijdig gebruik maken. Onder die leerlingen bevinden zich zowel jongens als meisjes. Als gevolg van de toeneming van het aantal leerlingen en het meerdere gebruik dat van de speelweide wordt gemaakt, is de bestaande kleed- gelegenheid te klein geworden en dient er meer ruimte beschikbaar te komen. Het is noodzakelijk een tweede verplaatsbaar gebouwtje, groot 8x5 meter, aan te schaffen, dat kan worden ingericht voor kleedgelegenheid. In dat gebouwtje kan een aparte kleedafdeling voor jongens, meisjes en voor ae gymnastiekleraar worden gemaakt, benevens de benodigde voet- wasbakken. Een tekening van het gebouwtje ligt voor U ten Raadhuize ter inzage. De kosten van aankoop en inrichting, inciusief die van Openbare Wer- ken, worden geraamd op 5150. Het bestaande gebouwtje blijft in gebruik als kleedgelegenheid en üan tevens dienen als bergruimte van het benodigde spelmateriaal. Wij stellen U voor ons, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, het nodige crediet te verlenen. Heemstede, 29 December 1954. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 25