■hmb ."■Ht'Of' inj 2e Afd. 6 Januari 1955. CREDIET VOOR VOORZIENING AAN DE WATERTOREN. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat het dringend nodig is dat wordt overgegaan tot herstel van de watertoren dezer gemeente dat het noodzakelijk moet worden geacht dit werk te doen uitvoeren door een aannemer die over de beste techniek beschikt, die de vereiste bekwaamheid en ervaring daartoe bezit en over een gespecialiseerd goed geoutilleerd bedrijf beschikt en dat het uit dien hoofde niet gewenst moet worden geacht voor dit doel een openbare aanbesteding te houden; dat de fa. J. H. S. Vogel te Zwijndrecht aan de te stellen eisen voldoet en deze zich bereid verklaard heeft het werk uit te voeren voor een bedrag van /54.955.welk bedrag ais redelijk moet worden beschouwd; dat er dus gcgronde motieven aanwezig zijn om bedoeld herstel volgens het bestek met bijbehorende tekeningen onderhands op te dragen aan genoemde firma voor een bedrag van 54.955. dat voor bijkomende werkzaamheden, als in het bij dit besluit behorende voorstel nader omschreven, een crediet nodig is van /25.045.— gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 176 en 228 der gemeentewet; BESLUIT: A. ten behoeve van het herstel van de watertoren met bijkomende werk- zaamheden een crediet beschikbaar te stellen van 80.000.af te schrijven in 20 jaar; B. behoudens goedkeuring van Gedeputeerde Staten het herstel van de watertoren volgens het bestek met bijbehorende tekeningen onder- hands te gunnen aan de firma J. H. S. Vogel te Zwijndrecht voor de opgegeven som van 54.955. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 6 Januari 1955. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 29