2 2e Afd. 6 Januari 1955. AFSCHRIJVINGSPERCENTAGES BEDRIJVEN. Aan de Raad, Ingevolge artikel 14 der Verordening op het beheer der bedrrjven dienen de afschrijvingspercentages voor de onderscheidene bezittmgen der be- drijven tenminste éénmaal in de vijf jaren te worden herzien. De betrek- kelijke tabel wordt door ons, onder Uw goedkeunng, de Commissie van Djjktand^gehoord, ny plaatg te hebben> zodat de vast te steüen percentages dan, behoudens eventuele tussentijdse wijziging, zullen gelden voor de iaren 1955 tot en met 1959. Na te dezer zake met de Commissie voor de Bednjven overleg te hebben gepleegd, hebben wij besloten voor de gas-, duinwater- en electriciteits- bedrijven de percentages vast te stellen, zoals deze hieronder zijn aan- ^^Deir stemmen behoudens een verlaging van het percentage voor de transformatorhuisjes en het hoofdschakelstation van resp. 4 en 5 tot 2 A geheel overeen met die welke in de vorige vijfjaarlijkse periode hebben gegolden, met dien verstande, dat enkele nieuwe objecten zijn opgenomen en enkele andere konden vervallen. Aard der bezittting: Percentage afschrijving I. Gasbedrijf: 2V2 Gebouwen Terreinophogingen /2 Gashouder III - Meubilair en kantoormachines - Buizennet Dienstleidingen Lantaarns - Gewone gasmeters Muntgasmeters Muntgasinstallaties Warmwaterdoorstroomapparaten Muntgaspenningen 20 Rijwielen 20 Voertuigen Roestafzuiginstallatie II Duinwaterbedrijf 4 Aanvoerleiding Pompstation Leiduin Watertoren en machinegebouw Watermeters /2 Brandkranen Buizennet III. Electriciteitsbedrijf O Hoogspanningskabelnet Laagspanningskabelnet Huisaansluitingen Hoofdschakelstation Overbosstraat A Transformatorhuisjes 2 Transformatoren

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 9