28, 29, 30 31 Maart 1955. lid van artikel 21 van dat reglement voorgesteld. Volgens het derde lid van artikel 10 kan thans ook een technisch amb- tenaar A of lager een toelage ontvangen, wanneer hij met de ieiding van een afdeling is belast. In artikel 11, derde lid, is de rang van opzichter A vervangen door die van technisch ambtenaar, waaraan het motief ten grondslag ligt, dat voor eerstgenoemde functie het bezit van een M.T.S.-diploma niet als eis gesteld kan worden. Het in dit artikel aanvankelijk opgenomen bedrag van f 252.is ge- bracht op 312.hetgeen thans het gangbare maximum is voor diploma- toelagen. De bedragen genoemd in de artikelen 10 en 16 hebben een even- redige verhoging ondergaan. Voorgesteld wordt de maxima der vergoeding genoemd in artikel 14 (oud art. 17) te verhogen tot de daarin genoemde bedragen. Het wordt voorts juister geoordeeld de toelagen voor het bezit van akten of diploma's eveneens te doen ingaan op de eerste dag der maand waarin deze zijn behaald. De woorden „volgende op die" in artikel 17 (oud art. 22) zijn derhaive weggelaten. Mede naar aanleiding van een daartoe door het Ministerie van Binnen- landse Zaken gedaan verzoek zijn tenslotte de artikelen 20, 21, 24, 26, 27 en 28 der bestaande verordening niet meer in de nieuwe regeling opge- nomen doch overgebracht naar het Ambtenarenreglement. Een desbetreffende wijziging van dit reglement gelieve U hierbij mede in concept aan te treffen. Ten aanzien van het zesde lid van artikel 26 was deze overbrenging niet nodig, nu door de inwerkingtreding van het bij Koninklijk besluit van 26 Juni 1954 vastgestelde verlofbesluit lager onderwijs het bepaalde in dit lid van rechtswege heeft opgehouden te gelden. Wanneer Uw college zich met een en ander kan verenigen, verzoeken wij U over te gaan tot vaststelling van bijgevoegde ontwerp-besluiten. Heemstede, 9 Maart 1955. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 13