46 2e Afd. 31 Maart 1955. ONDERHANDSE AANBESTEDINU BOl \V VAN 21 WONINGEN TEN ZUIDEN VAN DE BANKASTRAAT. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat bij besluit van 28 October 1954 no. 113 werd besloten over te gaan tôt de bouw van 21 eengezinswoningen, waarvan 19 womng- wetwoningen en 2 premiewoningen, bij welk besluit tevens credieten voor deze bouw beschikbaar werden gesteld; dat bij de daarop op 22 December 1954 gehouden openbare aanbeste- ding voor de bouw van deze woningen bleek, dat het laagste bedrag waarvoor was ingeschreven 294.000.bedroeg, welk bedrag belangnjk hoger was dan hetgeen hiervoor begroot werd, zodat gunmng met kon plaats hebben; dat het niettemin, om in de dringende behoefte aan woonruimte te voorzien, noodzakelijk moet worden geacht dat dit woningcomplex zo spoedig mogelijk tot stand komt; dat daartoe onderhandse aanbesteding aan een aannemer, volgens een gewijzigd bestek, het meest geëigend middel moest worden geacht; dat desgevraagd van de C.V. Aannemersbedrijf Bakker te Bennebroek een aanbieding werd ontvangen voor de bouw dezer woningen voor een zodanige prijs dat deze, voor wat betreft de 19 woningwetwomngen lets blijft beneden de vanwege het Ministerie van Wederopbouw hiervoor vastgestelde ,,curverprijs"', zodat verwacht mag worden dat de vereiste toestemming door dit Ministerie zal worden gegeven voor de gunnmg voor de bouw dezer woningen aan dit bedrijf dat bij informatie is gebleken, dat de onder deze naam werkende aan- nemer betrouwbaar, vakbekwaam en voldoende kapitaalkrachtig kan wor- den geacht; dat het gewenst moet worden geacht de bouw van dit wonmgcomplex onderhands te gunnen aan voornoemd aannemersbedrijf gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 176 en 228 der gemeentewet; BESLUIT: behoudens goedkeuring van Ged. Staten en voor zoveel nodig van het Ministerie van Wederopbouw en Volkshuisvesting de bouw van 21 womn- gen ten Zuiden van de Bankastraat onderhands aan te besteden aan de C V Aannemersbedrijf Bakker te Bennebroek voor een bedrag van m totaal /271.640.—, waarvan /237.770.— voor de 19 woningwetwonmgen en 33.870.voor de 2 premiewoningen, zulks overeenkomstig het daar- voor geldende gewijzigde bestek met daarbij behorende tekeningen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 Maart 1955« De secretaris, ^e voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 63