temk\«r 4e Afd. 26 Mei 1955. 67 BEPLANTING LANGS PBINSENLAAN. Aan de Raad. Wellicht is het sommigen van U opgevallen, dat er van de boombeplan- ting langs de Prinsenlaan weinig meer over is. Oorspronkelijk hebben daar 150 iepenbomen gestaan. Door houtkap tijdens de oorlog en door het rooien van slechte en iepzieke bomen zijn er thans nog slechts 25 bomen over. Het is vrijwel zeker dat er ook dit jaar weer slachtoffers van de iepziekte zullen vallen. Wij stellen U daarom voor de 25 nog aanwezige bomen te doen vellen en een nieuwe beplanting van 130 flinke eiken te doen aanbrengen. Het aspect van de Prinsenlaan zal daardoor belangrijk verbeteren. Uit de op- brengst van de te rooien bomen kunnen de kosten voor het aanbrengen van een nieuwe beplanting, die begroot worden op f 2800.geheel worden bestreden. Onder mededeling dat het Staatsbosbeheer en de commissie voor de plantsoenen zich met deze reorganisatie geheel kunnen verenigen, stellen wij U voor daartoe, door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit, te doen overgaan. Heemstede, 18 Mei 1955. Burgemeester en wethouders van Heemstedé, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; met het advies van de commissie voor de plantsoenen; BESLUIT: de 25 iepenbomen langs de Prinsenlaan te doen rooien en daarvoor in de plaats een beplanting van 130 flinke eiken te doen aanbrengen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 26 Mei 1955. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 13