het bijzonder aan zijn zorgen toevertrouwde tak van dienst in iedere afdeling toe te lichten. 5. Gelijke bevoegdheid wordt toegekend aan commissies en raadsleden ten aanzien van voorstellen, welke door hen zijn ingediend. Artikel 31h. 1. De rapporteur houdt aantekening van de in zijn afdeling gerezen bedenkingen en gemaakte opmerkingen. 2. Na afloop van het onderzoek in de afdeiingen komen de rapporteurs bijeen en maken een algemeen verslag op. 3. Het bepaalde in artikel 31f, 2e lid is ten deze van toe- passing. 4. Burgemeester en wethouders beantwoorden dit verslag in een memorie van antwoord. Van beide stukken wordt een exemplaar aan alle leden van de raad toegezonden. Artikel 31i. Bij de mondelinge behandeiing van de begroting of van andere in de afdelingen onderzochte zaken mag door de leden van de raad niet het woord worden gevoerd over andere onderwerpen dan waaromtrent wordt gehandeld in het algemeen verslag van het verhandelde in de afdelingen, of in de daarop door burgemeester en wethouders uitgebrachte memorie van ant- woord, dan wel over hetgeen door of namens het college ter sprake is gebracht. XIII. In artikel 34, 2e en 4e lid en in artikel 35 wordt in. plaats van ,,artikel 51" gelezen „artikel 58". XIV. Aan artikel 38 wordt toegevoegd: „welke onder zrjn toezicht worden opgemaakt door een persoon, door burgemeester en wethouders aan te wijzen." XV. In artikel 39 wordt in plaats van „artikel 96" gelezen „artikel 103". XVI. De artikelen 43 en 44 vervallen. Het overeenkomstig het vorenstaande gewijzigde reglement van orde treedt heden in werking. De tekst daarvan zal worden herdrukt met inachtneming der thans geldende spelling. Bij deze herdruk zullen de hoofdstukken en artikelen van een nieuw doorlopend volgnummer worden voorzien en zullen de verwijzingen daarmede in overeenstemming worden gebracht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 28