112 2e Afd. 1 September 1955. CKEDIEX VERWARMING GASHOUDERS. De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat het dringend noodzakelijk is om vöör het komende wmterseizoen over te gaan tot vemieuwing der verwarmingsinstallatie voor de gashouders dat het zeer gewenst moet worden geacht de levering en het aanbrengen van deze installatie op te dragen aan een technisch bureau, dat op het gebied van de verwarming van gashouders over een ruime ervaring be- schikt en dat het uit dien hoofde geen aanbeveling verdient voor dit doel een openbare aanbesteding te houden; dat van de N.V. Installatiebureau R. J. C. Pulle te 's-Gravenhage mag worden verwacht, dat de door haar te leveren installatie aan de te stellen eisen zal voldoen en zij bereid is deze te leveren overeenkomstig haar onder dagtekening van 30 Mei 1955 no. 3876 gedane aanbieding voor een bedrag van /39.000.welk bedrag als redelijk moet worden beschouwd; dat er mitsdien gegronde redenen bestaan om de levering en plaatsing van bedoelde installatie aan genoemd bureau onderhands op te dragen voor een bedrag van 39.000. dat voor bijkomende werkzaamheden, welke in het bij dit besluit be- horende voorstel nader zijn omschreven, nog een bedrag nodig is van 16.000. gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 176 en 228 der gemeentewet; BESLUIT: A. ten behoeve van het vemieuwen van de verwarmingsinstallatie van de gashouders met bijkomende werkzaamheden een crediet beschik- baar te stellen van 55.000.ten laste van de kapitaaldienst der begroting 1955 voor het gasbedrijf en het jaarlijks afschr'ijvingspercen- tage voor deze installatie te bepalen op 6; B. behoudens goedkeuring van Gedeputeerde Staten de levering en de plaatsing van deze installatie onderhands te gunnen aan de N.V. In- stallatiebureau R. J. C. Puile te 's-Gravenhage, overeenkomstig de opgegeven som van 39.000. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 1 September 1955.

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 17