113 4e Afd. 1 September 1955. BRUG OVER DE LEIDSEVAART. Aan de Raad, Als maatregel in de zin van de Wet bescherming Waterstaatswerken in oorlogstijd (wet van 23 Juni 1952, S. 367) ligt het in het voornemen van Gedeputeerde Staten dezer provincie in de Leidsevaart in deze ge- meente een keersluis te bouwen. Op ons verzoek kan deze keersluis, ten behoeve van de toekomstige stedebouwkundige ontwikkeling onzer gemeente, gebouwd worden in com- binatie met een brug voor voetgangers en wielrijders over de Leidsevaart. In het algemeen belang is de provincie bereid gevonden de gecombineer- de bouw te doen plaats hebben in dier voege, dat de gemeente slechts betaalt, hetgeen de combinatie meer zal kosten dan de keersluis zonder brug. De sluis zal gebouwd worden op een plaats die naar ons inzicht de meest juiste is. De bouw zai geschieden vanwege de provincie- en de gemeente zal met haar terzake een overeenkomst aangaan. Uit een opgemaakte begroting blijkt, dat de kosten voor de gemeente maximaal een uitgaaf van 21.500,zal vorderen. Onder mededeling, dat de op dit onderwerp betrekking hebbende stuk- ken voor U ter inzage liggen en dat de Commissie voor Openbare Werken zich met dit project geheel kan verenigen, stellen wij U voor, ons, door vaststeliing van bijgaand ontwerp-besluit, een crediet van 21.50o',te verlenen voor de bouw van deze brug. Heemstede, 24 Augustus 1955 Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d d. 24 Augustus 1955; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een crediet, groot 21.500,te verlenen voor de bouw van een brug voor voetgangers en wielrijders, door de provincie te bouwen in combinatie met een keersluis in de Leidse- vaart; b. het sub a aangegeven bedrag af te schrijven in 40 jaren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 1 September 1955. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 19