3. een beknopte opgaaf van de ingekomen stukken en gedane mededelingen; 4. een omschrijving van de gedane voorstellen en in- gediende verslagen; 5. een duidelijke doch beknopte weergave van de ge- voerde beraadslagingen en gemaakte opmerkingen; 6. een opsomming van de plaats gehad hebbende stemmingen; met vermelding van de namen der leden, die bij de mondelinge stemmingen zich vôör of tegen verklaarden, dan wel aantekening hebben verlangd, dat zij zich met een genomen besluit niet hebben verenigd, of de vermelding dat het besluit werd ge- nomen zonder hoofdelijke stemming; 7. de vermelding van de namen der leden, die ter vol- doening aan het bepaalde in de gemeentewet zich van medestemmen hebben onthouden; 8. een omschrijving van alle in de vergadering genomen besluiten; 9. aantekening, dat een lid na de opening ter vergade- ring is gekomen of deze voor de sluiting heeft ver- laten. Artikel 6. Behoudens het bepaalde in artikel 4 worden de no- tulen der vorige vergadering dadelijk na opening der vergadering aan de goedkeuring van de raad onder- worpen. Elk lid heeft het recht, indien de notulen onjuist- heden bevatten of niet duidelijk en getrouw het genomen besluit of de strekking van het gesprokene weergeven, een voorstel tot wijziging te doen. Indien de gegrondheid der aanmerking door de vergadering wordt erkend, wordt de verlangde wijziging aangebracht. Artikel 7. Een exemplaar der goedgekeurde notulen wordt, na door de voorzitter en de secretaris te zijn ondertekend, in het archief der gemeente bewaard, Artikel 8. De notulen van het verhandelde in een besloten ver- gadering worden afzonderlijk gehouden en in een vol- gende besloten vergadering, na ter inzage te hebben gelegen voor de leden, aan de goedkeuring van de raad

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 31