131 2e Afd. 27 oktober 1955. GRONDBEDRIJF. Aan de Raad, Bij Uw besluit van 28 juli dezes jaars no. 91 werd in verband met de met ingang van 1 juli 1955 getroffen voorzieningen inzake de bezoldiging van het gemeentepersoneel, de jaarwedde van de i-éntmeester en van de boekhouder van het grondbedrijf eveneens herzien. Wij stelden ons aanvankelijk op het standpunt, dat ons voorstel met betrekking tot de salariëring van deze twee nevenfuncties niet voor een behandeling in de Commissie van Overleg voor het personeel dezer ge- meente in aanmerking kwam. Gedeputeerde Staten hebben ons echter verzocht te bevorderen, dat Uw in de aanhef genoemd besluit wordt ingetrokken en vervangen wordt door een besluit, waaromtrent vooraf het advies dezer commissie is inge- wonnen. Wij zijn daartoe inmiddels overgegaan en gebleken is, dat de commissie tegen de vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit geen bedenkingen heeft. Wij stellen U mitsdien voor tot vaststelling daarvan over te gaan. Heemstede, 12 oktober 1955. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien de adviezen van de Commissie voor het Grondbedrijf en van de Commissie van Overleg voor het personeel der gemeente Heemstede groep „ambtenaren" Mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: A. in te trekken zijn besluit van 28 juli 1955 no. 91; B. I. te rekenen met ingang van 1 juli 1955 in te trekken het bepaalde onder b van zijn besluit van 29 juli 1954 no. 71; II. te rekenen met ingang van 1 juli 1955 de jaarwedde van de rent- meester en van de boekhouder van het grondbedrijf vast te stel- len op 486, III. te bepalen, dat deze kosten zullen worden voldaan uit de gewone inkomsten van het grondbedrijf IV. te rekenen met ingang van 1 juli 1955 de pensioensgrondslag van de rentmeester en van de boekhouder vast te stellen op /496, (jaarwedde /486,vakantie-uitkering /9,72). Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 oktober 1955. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 15