135 3e Afd. 27 oktober 1955. SCHOOLGELD. Aan de Raad, Met terugwerkende kracht tot 1 september 1953 is in werking getreden de wet van 20 mei 1955 (Stbl. tot regeling van de heffing en invor- dering van schoolgeld. In artikel 24 vandeze wet is bepaald, dat Uw College voor wat betreft het afdoen van bezwaren tegen de aanslag in eerste instantie, in hoger beroep en in cassatie een of meer ambtenaren kan aanwijzen die in de plaats treden van de raad en van de burgemeester. Onder de werking van het thans vervallen ,,Tijdelijk besluit schoolgeld lager onderwijs 1945" is te dezen aanzien door Uw vergadering op 25 april 1946 een besluit genomen, waarin deze bevoegdheden werden over- gedragen aan de controleur der gemeente-flnanciën, tevens chef van de secretarie-afdeling belastingen. Wij stellen U voor te bepalen, dat krachtens artikel 24 van bovenver- melde wet wederom de chef van de afdeling belastingen aangewezen wordt als de ambtenaar die voor de toepassing van artikel 299 der ge- meentewet in de plaats treedt van de raad en van de burgemeester, waardoor de afdoening van de reklames, ook in beroep en in cassatie, evenals voorheen, door deze ambtenaar zal worden verricht. De Raad der gemeente Heemstede. gelet op artikel 24 van de wet van 20 mei 1955 Stbl. j|2g) tot regeling van de heffing van schoolgeld; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders BESLUIT de chef van de secretarie-afdeling belastingen, of bij ziekte, afwezigheid of ontstentenis, diens plaatsvervanger, aan te wijzen als de ambtenaar die voor de toepassing van bovenaangehaald artikel in zijn plaats of in de plaats van de burgemeester treedt. Heemstede, 12 oktober 1955. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. Gedaan ter openbare vergadering van 27 oktober 1955. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 29