137 2e Afd. 27 oktober 1955. ONDERHANDSE VERPACHTING WEILAND NABIJ CRUQUIUSWEG EN HEEMSTEEDSE KANAAL. Aan de Raad, Aan A. Milatz te Heemstede worden van jaar tot jaar enkele percelen weiland g-elegen nabij de Cruquiusweg en het Heemsteedse Kanaal ver- paeht. Op een gedeelte van de percelen gelegen nabij de Cruquiusweg is de rioolwaterzuiveringsinrichting gesticht. Deze is inmiddels vrijwel ge- reedgekomen, zodat thans de juiste grootte van het aan Milatz te ver- pachten gedeelte voor langere tijd kan worden bepaald. Na de totstandkoming der rioolwaterzuiveringsinrichting is het niet langer nodig dat de gemeente op korte termijn de beschikking over het omliggende terrein kan verkrijgen. Van de zijde van de gemeente behoeft er dan ook geen bezwaar tegen te bestaan deze percelen weiland te ver- pachten voor de wettelijk voorgeschreven termijn van 6 jaren. Voor het perceel weiland gelegen tussen de bocht van de Wippervaart en het Heemsteedse Kanaal geldt nog steeds dat de gemeente hierover op korte termijn moet kunnen beschikken, omdat dit weiland ligt ten oosten van de Heemsteedse Dreef in de onmiddellijke nabijheid van de bestaande bebouwing en het niet onwaarschijnlijk is, dat binnen niet te lange tijd deze terreinen of een gedeelte daarvan voor bebouwing in aanmerking zullen komen. In verband hiermede is het gewenst de pacht voor dit per- ceel voor één jaar te doen geschieden en hiervoor de vereiste goedkeuring 1 aan de Grondkamer Noordholland te vragen. Wanneer Uw College zich met het vorenstaande kan verenigen, stellen j wij U voor tot vaststelling van bijgevoegd concept-besluit over te gaan. Heemstede, 19 oktober 1955. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 19 oktober j 1955; BESLUIT: j onder nader door burgemeester en wethouders te stellen voorwaarden te verpachten aan A. Milatz te Heemstede: j a. voor de jaren 1956 tot en met 1961 enkele percelen weiland ter geraam- de oppervlakte van 3.56 ha, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A nos. 4841 (ged.) en 5893 (ged.), gelegen nabij de Cruquiusweg, voor een pachtsom van /321,per jaar; b. voor het jaar 1956 het perceel weiland, gelegen tussen de bocht van de Wippervaart en het Heemsteedse Kanaal, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie A no. 5971 (ged.) ter geraamde oppervlakte van 1.60.00 ha voor een pachtsom van 125, Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 oktober 1955. De secretaris, De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 33