127 4e afd. 27 oktober 1955. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 171 der gemeentewet; BESLUIT: Burgemeester en wethouders te machtigen, om: a. onder door hen nader vast te stellen voorwaarden aan de provincie Noordholland ,,om niet" over te dragen: le. een strookje grond aan de Cruquiusweg", ter grootte van 25 m2 deel uitmakende van het kadastrale perceel gemeente Heemstede Sectie C, no. 3161; 2e. een strookje grond aan de Cruquiusweg, ter grootte van 15 m2 deel uitmakende van het kadastrale perceel gemeente Heemstede Sectie A, no. 5893; 3e. een strookje grond aan de Cruquiusweg, ter grootte van 15 m2 deel uitmakende van het kadastrale perceel gemeente Heemstede Sectie A, no. 6175; een en ander op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven 4e. aan de provincie Noordholland te verkopen tegen de prijs van f 0.75 per m2, een strook grond ter grootte van 420 m2 ge- legen langs de Cruquiusweg, deel uitmakende van het kadastrale perceel gemeente Heemstede, Sectie C, no. 3445, op bijbehorende tekening eveneens in groene kleur aangegeven van de provincie Noordholland kosteloos en om niet te aanvaarden een strookje grond aan de Cruquiusweg, ter grootte van 26 m2, deel uitmakende van het kadastrale perceel gemeente Heemstede! Sectie A, no. 5893, op bijbehorende tekening in rode kleur aan- gegeven; in de kadastrale aanduiding van de over te dragen, te verkopen en te aanvaarden percelen grond en in de redactie der bepalingen en voor- waarden waaronder deze overdrachten geschieden, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij nodig oordelen of wel door Gedeputeerde Staten wenselijk worden geacht. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 oktober 1955. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 4