/7 4e afd. 24 november 1955. 144 OPHEFFING SPEELTUINVERENIGING „HEEMSTEDE-WEST". Aan de Raad, Blijkens een door het Bestuur van de Speeltuinvereniging „Heemstede- West" aan ons ingezonden schrijven kan het speelterrein aan de Jac. Perk- laan niet langer als zodanig in stand gehouden worden. Het is gebleken, dat de belangstelling van de omwonenden voor deze speeltuin dermate is teruggeiopen, dat het bestuur geen kans ziet het beheer langer te voeren. Pogingen onzerzijds om personen te vinden, die bereid zouden zijn een nieuw bestuur te vormen en de belangstelling van de ouders voor de vereniging opnieuw gaande te maken, hebben tot geen resutlaat geleid. De vereniging, die in 1947 werd opgericht, ontving in 1952 een rente- loos voorschot van de gemeente groot 1400,Op dat voorschot werd 280,afgelost, zodat de schuld aan de gemeente nog f 1120,bedraagt. De vereniging heeft bovendien nog andere schulden tot een bedrag van f 764,60, terwijl het kasgeld slechts 8,26 bedraagt. De enige mogelijkheid voor de vereniging om uit de moeilijkheden te geraken bestaat hieruit, dat de gemeente het restant van het voorschot kwijtscheldt en haar een bijdrage verstrekt groot f 764,60 8,26 756,34 om daar haar schulden mede te betalen. De nog aanwezige speel- materialen, te weten een slingerpaai, een glijbaan en een draaimolen, kunnen dan van gemeentewege worden afgebroken, opgeslagen en te zijner tijd aan andere speeltuinverenigingen ten gebruike worden afge- staan. He terrein zelf kan, zonder outillage, als openbaar speelterrein door de jeugd benut worden, totdat daaraan een nadere bestemming zal zijn gegeven. De kosten van afbraak en vervoer der speelmaterialen be- dragen 330, In het vertrouwen, dat U zich met het vorenstaande zult kunnen ver- enigen, nodigen wij U uit door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit het nodige crediet groot 1120,— 756,34 330,— 2206,34 voor dit doel te onzer beschikking te stellen. Heemstede, 16 november 1955. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 16 november 1955; BESLUIT: een crediet groot 2206,34 ten laste van de gewone dienst der gemeente- begroting, ter beschikking van burgemeester en wethouders te stelien, ten- einde daarmede de liquidatie van de kinderspeeltuin van de speeltuin- vereniging ,,Heemstede-West" te kunnen financieren. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 november 1955. De secretaris. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 13