2e Afd. 24 november 1955. SPLITSING WONING CLOOSTERWEG 49. ANadhetRovCTlijden op 30 december 1953 van de toenmalige directeur der gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbednjven îs de ambtswomng Cloosterweg 49 bewoond gebleven door mevrouw Duynstee en haar gezin. Het is gebleken, dat voor de bewoning door dit gezm geen behoefte be- staat aan de gehele woning doch dat daarvoor met een gedeelte kan worden volstaan. Wii hebben overwogen of bij een eventuele splitsmg dlezer woning, waarbij het bovengedeelte door mevrouw Duynstee bewoond zou blijven, het benedengedeelte wellicht benut zou kunnen worden voor uitbreiding van de kantoorruimte der bedrijven. Wij meenden echter, dat dit plan ais definitieve oplossing voor de huisvesting der admimstratie mmder ge- schikt moest worden geacht. Om niettemin van de in deze woning be- schikbare ruimte ten volle profijt te kunnen trekken, hebben wij gemeen haar in twee woongedeelten te moeten splitsen en daarvoor door de aienst van Openbare Werken een plan doen ontwerpen, hetwelk voor U bi] de stukken ter inzage is gelegd. Hieruit zal U blijken, dat deze splitsing op vrij eenvoudige wyze te ver- wezenlijken valt. In hoofdzaak bestaan de veranderingen in een gewijzigde indeling van de eerste verdieping om deze voor bovenwoning geschikt te maken. O.m. zullen twee slaapkamers moeten worden samengevoegd tot één woonkamer, zal een keuken moeten worden gemaakt en de badkamer worden overgebracht naar de voorzijde der woning. Voorts dient op deze verdieping een w.c. te komen. De kosten van deze voorzieningen worden geraamd op 7318, zuj zullen echter een vermindering met 1400,ondergaan door een te ver- wachten premie van het Rijk op grond van de „Premieregeling wonmgver- hetering en -splitsing 1953". De in totaal ten laste der gemeen e komende kosten zullen dus rond f 6000,bedragen. Indien Uw college zich met het vorenstaande kan verenigen, verzoeken wij U de voor de splitsing dezer woning benodigde gelden te onzer be- schikking te stellen door vaststeïling van het hierbij gevoegde ontwerp- besluit. Heemstede, 10 november 1955. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 10 november 1955; BESLUIT: ten behoeve van de splitsing der woning Cloosterweg 49 in twee woon- gedeelten een krediet beschikbaar te stellen van 6000,— ten laste van de kapitaaldienst der begroting voor het gasbedrijf. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 november 1955. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 19