140 2e Afd. 24 november 1955. SÜBSIDIËKING K.K. NAAISCIIOOL AAJV DE MOLENWERFSLAAN. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; aan het R.K. Parochieel Kerkbestuur van O. L. Vrouw Hemelvaart, alhier, ten behoeve van de door hem in stand te houden naaischool aan de Molen- werfslaan, te rekenen met ingang van 1 januari 1955, tot wederopzeggens een jaarlijkse bijdrage uit de gemeentekas te verlenen voor leerlingen, die de volledige dagcursussen van die school bezoeken, op de grondslag van de volgende bepalingen: De bijdrage bedraagt f 30,per leerling en per jaar voor de cursussen lingerie en costuumnaaien. De bijdrage over een bepaald kalenderjaar wordt gebaseerd op het ge- middelde aantal leerlingen, dat op 16 januari, 16 mei en 16 september van het jaar, waarover de bijdrage verleend wordt, in deze gemeente woonplaats heeft. Het bestuur der naaischool verplicht zich tegenover het ontvangen van de in artikel 1 bedoelde bijdrage de leerlingen uit Heemstede tot de cursus toe te laten. Het bedrag der bijdrage wordt door burgemeester en wethouders be- paald, na ontvangst van een lijst van leerlingen benevens een rekening over het jaar, waarop de bijdrage betrekking heeft. Op de bijdrage kunnen burgemeester en wethouders, na ontvangst van een begroting, een voorschot verlenen, betaalbaar in 4 termijnen. BESLUIT: Artikel 1. Artikel 2. Artikel 3. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 24 november 1955. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1955 | | pagina 5