m 25 2e Afd. 23 februari 1956. KIJWIELSTALLING ST. ALOYSIUSSCHOOL. Aan de Raad, Het r.-k. Kerkbestuur van de Parochie van O.L.Vr. Hemelvaart, al- hier, heeft onder dagtekening van 9 januari 1956 een aanvrage ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het maken van een over- dekte rijwielstalling aan de St. Aloysiusschool aan de Molenwerfslaan. Een rijwielstalling is bij die school niet aanwezig. Thans wordt voor het stallen van rijwielen gebruik gemaakt van enkele losse rijwielrekken, die geplaatst zijn onder het overdekte gedeelte van de speelplaats; hierdoor kan slechts een klein gedeelte van de rijwielen overdekt gestald worden. Dat overdekte gedeelte kan derhalve niet benut worden voor het doel, waarvoor het is gebouwd, terwijl het noodzakeiijk is dat gedeelte zijn oorspronkelijke bestemming te hergeven. Een oplossing kan gevonden worden door aan de linkerzijde van het schoolgebouw een overdekte rijwielstalling te bouwen voor ongeveer 90 rijwielen. Deze kan benut worden zowel voor de g.l.o.-afdeling, die 220 leerlingen telt als voor de v.g.l.o.-afdeling, die reeds aangegroeid is tot 56 leerlingen, alsmede voor het personeei; de kosten kunnen over beide afdelingen ge- lijkelijk worden omgeslagen. De aanvrage voldoet aan de gestelde voorschriften, terwijl met inwilli- ging de normale eisen aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden. Wij stellen U voor de aanvrage in te willigen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvrage d.d. 9 januari 1956 van het r.-k. Kerkbestuur van de Parochie van O.L.Vr. Hemelvaart, alhier, om beschikbaarstelling van gelden krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 voor het bouwen van een overdekte rijwielstalling aan de St. Aloysiusschool aan de Molen- werfslaan; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen der Lager-onderwijswet 1920 en op de uitvoe- ringsvoorschriften van die wet; Heemstede, 15 februari 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. BESLUIT: de aanvrage in te willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 23 februari 1956. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 19