129 4e Afd. 30 november 1956. INTREKKING HERZIENINGEN VAN HET UITBREIDIN GSPL AN Aan de Raad, Bij Uw besluit van 1 juli 1954, goedgekeurd door Gedeputeerde Staten bij besluit van 13 juli 1955, werd vastgesteld het uitbreidingsplan-in- hoofdzaak voor deze gemeente. Hierbij zijn bestemmingen gegeven aan verschillende delen der gemeente, welke voordien waren opgenomen in een aantal herzieningen van het uitbreidingsplan regelende de bestem- ming-in-onderdelen. Het is uiteraard noodzakelijk, teneinde elk misverstand te voorkomen, deze uitbreidingsplannen-in-onderdelen, voor zover betreft de terreinen waaraan door het uitbreidingsplan-in-hoofdzaak een bestemming is ge- geven, in te trekken. Het betreft hier de herzieningen nrs. 46 - 50 - 52 - 53A en 54 van het uitbreidingsplan, welke gedeeltelijk dienen te worden ingetrokken en her- ziening 53B, welke geheel moet vervallen. Tegen de ontwerp-plannen tot gehele of gedeeltelijke intrekking der vorengenoemde herzieningen, welke ontwerpen van 22 oktober tot en met 18 november 1956 voor een ieder ter inzage hebben gelegen, zijn geen be- zwaren ingebracht. Onder mededeling dat de op deze aangelegenheid betrekking hebbende stukken voor U ten raadhuize ter inzage liggen, nodigen wij U uit, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, tot de bovenbedoelde intrek- king over te gaan. Heemstede, 21 november 1956. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard, De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1956 | | pagina 17