30 4e Afd. 21 maart 1957. BOUW VERANDA OP KINDERSPEELPLAATS IN GROENENDAAL. Aan de Raad, In ons voorstel d.d. 17 oktober 1956 tot verpachting van het verversings- huis in Groenendaal aan de Gebr. J. J. en J. Uitendaal deelden wij U mede, dat wij U eerlang een aanvraag zouden aanbieden om ons krediet te verlenen voor het maken van een ruimere en betere zitgelegenheid voor de bezoekers van de speeltuin bij het verversingshuis. Met de pachters zijn wij inmiddels tot overeenstemming gekomen ten aanzien van de grootte en inrichting van een te bouwen veranda. Het ontwerp, dat voor U ter inzage ligt, voorziet in de behoefte aan een over- dekte, gesloten zitgelegenheid. De huidige schuilgelegenheid is, in verband met het toegenomen gebruik dat van de speeltuin wordt gemaakt, te klein van oppervlakte en bij slecht weer is het een vereiste, dat over een be- sloten ruimte, waarin de bezoekers van de speeltuin tegen weer en wind beschermd zijn, de beschikking wordt verkregen. Het ontwerp, waarbij de vereiste soberheid in de uitvoering is betracht, zal een uitgaaf vorderen van naar raming rond f 19.500, Zoals U bekend is, betalen de Gebr. Uitendaal gedurende de lopende pachtovereenkomst aan de gemeente een vergoeding van 8% 'sjaars over de in de bouw van de veranda te investeren bouwkosten, vanaf de dag dat de veranda gereed gekomen zal zijn. Wanneer Uw College zich met de bouw van deze veranda kan vereni- gen, stellen wij U voor tot vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit over te gaan. Heemstede, 13 maart 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 maart 1957 BESLUIT: A. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen van 19.500,—; ten behoeve van de bouw van een gesloten veranda op de kinder- speelplaats in het wandelbos Groenendaal, overeenkomstig de bij dit besluit behorende tekening B. te bepalen, dat de onder A bedoelde kosten zullen worden afgeschreven in 20 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 21 maart 1957. De secretaris, Ejorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 25