34 4e Afd. 21 maart 1957. OVERDRACHT GROND AAN DE COÖPERATIEVE BOERENLEENBANK. Aan de Raad, Krachtens Uw besluit van 29 juni 1937, no. 63, werd bij akte van over- dracht d.d. 22 oktober 1937, een strook grond ter grootte van 60 m2, ge- legen vöör het perceel Binnenweg 67, alhier, door de Coöperatieve Boeren- leenbank te Heemstede, aan de gemeente overgedragen ter toevoeging aan het openbaar voetpad. De Coöperatieve Boerenleenbank wil thans een hoekje van deze grond, ter grootte van 0.6 m2, op bijbehorende tekening in rode kleur aan- gegeven, weder in eigendom terugverkrijgen, ten einde de voorgevel van haar kantoorgebouw enigszins te kunnen verbouwen. Voorts wil zij de eigendom verkrijgen van een perceeltje grond achter het perceel Binnenweg 67, ter grootte van 58 m2, op bijgaande tekening eveneens in rode kleur aangegeven, om daarop een garage te doen bouwen. Wij achten het billijk de bedoelde 0.6 m2 grond „om niet" over te dragen en voor de 58 m2 een prijs in rekening te brengen van f 5, per m2. Bij de overdracht van de 60 m2 grond in 1937 door de Coöperatieve EOerenleenbank aan de gemeente werd bepaald, dat zolang de Bank haar kantoor zal hebben gevestigd in het kantoorgebouw Binnenweg 67, de overgedragen strook grond door of namens de Coöperatieve Boerenleen- bank, haar leden en haar cliënten als parkeerterrein voor motorrijtuigen, motorrijwielen en rijwielen zal mogen worden gebezigd. Als gevolg daarvan komt het voor, dat anderen, die met deze overeenkomst niet bekend zijn, hun auto's eveneens ter plaatse op het trottoir parkeren. Wij achten deze toe- stand niet juist. De Boerenleenbank gaat er mede akkoord, dat dit servituut bij de ver- krijging van de gewenste strookjes grond, wordt opgeheven. Wij stellen U daarom voor tot overdracht van de genoemde strookjes grond te be- sluiten, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 13 maart 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 39