21 4e Afd. 21 maart 1957. VERKOOP GROND TERREIN „WESTELIJK RAADHUISSTRAAT". Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de heren J. Bosma en H. Boven- kamp zich tot ons hebben gewend met het verzoek te mogen kopen een perceel bouwterrein gelegen aan de noordzijde van de Brabantlaan. De bebouwing van dit perceel grond is mogelijk omdat het achtergelegen terrein in handen is van genoemde heren Bosma en Bovenkamp. Wij hebben daarom met genoemde heren een voorlopige koopakte afgesloten, welke, met het kaartje, waarop het over te dragen perceel grond is aan- gegeven, voor U ten raadhuize ter inzage ligt. De in bijgevoegd ontwerp-besluit genoemde prijs achten wij met de commissie voor het grondbedrijf voldoende hoog. Mitsdien nodigen wij U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststel- ling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d, 6 maart 1957; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: 1. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de heren J. Bosma en H. Bovenkamp, respectievelijk te Haarlem en Heemstede, een perceel bouwterrein, op bijbehorende tekening in groe- ne kleur aangegeven, groot 647 m2, gelegen aan de Brabantlaan, ka- dastraal bekend in sectie B no. 7204, voor de prijs van f 13.per m"; 2. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen aan te brengen als zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zullen oordelen, of wel Ge- deputeerde Staten wenselijk zullen achten. Heemstede, 6 maart 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. S'chelling. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 21 maart 1957. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 7