WM 41 25 april 1957. de gemeente Beverwijk 1 zetel de gemeente Velsen 1 de gemcenten Bloemendaal, Haarlemmerliede c.a., Haarlem- mermeer, Heemstede en Zandvoort gezamenlijk 1 de gemeenten Muiden, Nieuwer_Amstel, Ouder-Amstel en Weesp gezamenlijk 1 de gemeenten Bussum, Huizen en Laren gezamenlijk 1 De overige zetels zullen worden bezet door personen, benoemd op bin- dende voordracht van de raad van commissarissen. Na in het vorenstaande de belangrijkste punten te hebben weergegeven, menen wij te kunnen volstaan met Uw Coilege voor de overige bepalingen naar de ontwerp-statuten zelve, welke bij de stukken voor U ter inzage zijn gelegd, te mogen verwijzen. Het is mogelijk, dat het ontwerp dezer statuten nog enkele kleine wijzigingen van redactionele aard zal moeten ondergaan. Ook zullen wellicht, ter verkrijging van de verklaring van ,,geen bezwaarvan de Minister van Justitie, nog enkele veranderingen van ondergeschikte aard moeten worden aangebracht. In de doelstellingen der vennootschap, zoals die hierboven zijn gereleveerd, zullen deze correc- ties echter geen wijziging brengen. Wij zijr: van oordeel, dat de ontwikkeling met betrekking tot de gas- voorziening in Nederland een samenwerking van de gasproducenten en -distribuanten in Noordwest-Nederland alleszins wenselijk maakt en stel- len U daarom voor mede te werken aan de oprichting van de naamloze vennootschap Gasvoorziening Noordwest-Nederland en deel te nemen in het maatschappelijk kapitaal voor een bedrag van f 600,waartoe wij U nevensgaand ontwerp-besluit ter vaststelling aanbieden. Heemstede, 17 april 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De Seeretaris, T. M. Schelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 15